Rotaware


Şirketinizin belirlediği limitler doğrultusunda, bunlar; servislerin maksimum ve minimum doluluk oranları, personelin evinden servise bineceği noktaya kadar maksimum yürüme mesafesi, eğer öngörülen limitten daha fazla bir eğim var ise maksimum yürüme mesafesi gibi kriterler ile güzergah optimizasyonu yaparak personeli, servise hangi noktalardan almanız gerektiğini en kısa ve hızlı yoldan hesaplar ve size öneriler sunar.

Servisleri kullanan şöförleri; sert fren yapması, sert viraja girmesi, personeli zamanında alması gibi kriterler çerçevesinde puanlar, kara listeye alır.

Kara listedeki şöförlerden biri yeni bir servise verilirse sizi uyarır. Servislerin süreli ve süresiz evraklarını takip eder süreli evrakların son tarihi yaklaşırken sizi ve servis firmasını uyarır. Servis kilometrelerini hesabederek hakediş çıkartır. Vardiyalarınızı takip eder ve optimizasyon önerilerinde bulunur. Bu vardiyaya 1. Personel yerine 3. Personeli koyarsanız 1 servis boşa çıkarmış olursunuz gibi öneriler de bulunur.


Servis geliş gidiş zamanlarını düzenleyerek;
Daha kısa daha, hızlı ve daha güvenli bir seyahat sağlar. Çalışan memnuniyetini arttırır.
Daha az egzoz gazı salınımı sağlayarak, çevreyi korur.
Daha az yakıt tüketimi sağlayarak, ülke ekonomisine katkıda bulunur.
Daha az trafik sıkışıklığı ve zaman kaybını azaltarak, yaşam standartlarını yükseltir.